کاربر مهمان

برای بهره‌مندی از مزایای کاربری، وارد شوید.

بلیط اتوبوس

یه سفر به‌صرفه

ارزان‌ترین و سریع‌ترین مسیرها را با بیش از ۵۰۰ شریک رسمی انتخاب کنید!

یه خرید آسان

از سفر با قطار ،اتوبوس و هواپیما در سراسر ایران و جهان لذت ببرید!

یه تجربه دل‌نشین

از آنجا که سفر شما با بلیط تمام نمی‌شود، ما تا همیشه برای شما این‌جا هستیم!

شرکت‌هایی که به ما اعتماد دارند

pic

خرید بلیط اتوبوس

خرید بلیط اتوبوس یکی از رایج ترین و ارزانترین انتخابها برای سفر است؛ چرا که برای هواپیما و قطار نیاز به فرودگاه و ریل است اما اتوبوس نیاز به زیر ساخت زیادی ندارد و قیمت بلیط اتوبوس بسیار ارزانتر است. از چند سال پیش اتوبوس های VIP شروع به کار کردند تا سختی سفر کمتر شود و به همین دلیل قیمت بلیط این اتوبوس ها گرانتر از اتوبوس های معمولی است. اتوبوس های VIP هم خودشان انواع مختلفی دارند اما بهترین آن ها توسط شرکت های مسافربری همسفر، رویال سفر ایرانیان و سیر و سفر استفاده می شود که می توانید از ِمستربلیط خریداری کنید.

در زمان خرید اینترنتی بلیط اتوبوس می توانید مدل اتوبوس و قیمت را ببینید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. بعضی از اتوبوس ها طرح های تشویقی مثل ناهار و شام رایگان یا اینترنت بی سیم رایگان دارند که درلیست مشخص کرده‌ایم. لازم‌ به ذکراست که با خرید اینترنتی 7 بلیط اتوبوس همسفر از مِستربلیط و نگهداری آن ها می توانید به دفتر همسفر مراجعه کنید و یک بلیط رایگان اتوبوس بگیرید.

برای خرید بلیط اتوبوس میتوانید در همین صفحه شهر مبدا و مقصد خود را وارد کنید. تاریخ مدنظر و تعداد افراد را انتخاب کرده و سپس از بین لیست گزینه‌های موجود برای رزرو بلیط اتوبوس، یکی را انتخاب کرده و پس از درج مشخصات، به مرحله پرداخت و صدور بلیط منتقل میشوید.

از مهم ترین ویژگی ها و مزایایی که خرید اینترنتی بلیط اتوبوس برای مسافران بوجود می آورد این است که آنها قادر خواهند بود صندلی خود را موقع خرید انتخاب کنند و اگر زودتر اقدام به رزرو و خرید بلیط اتوبوس خود کرده باشند، می توانند بهترین صندلی ها را با توجه به سلیقه و میل خود پیدا کنند. علاوه بر تخفیف ها و آفرهای ویژه ای که با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس می توانید از آن ها استفاده کنید، مستربلیط یک آژانس مسافرتی پرتابل در دستگاه تلفن همراه شما خواهد بود.

برخی از شرکت های مسافربری:

همسفر, رویال سفر, سیر و سفر و ایران پیما

معتبرترین شرکت های اتوبوسرانی

سوالات متداول

نحوه خرید بلیط اتوبوس

چگونه می توانم بلیط ها را کنسل کنم؟

شرایط کنسلی بلیط اتوبوس خارجی چگونه است؟

آیا امکان سوار شدن در شهر بین راه وجود دارد؟

آیا میتوان بلیط اتوبوس را تغییر داد و یا جابه جا کرد؟

در صورتی که حرکت توسط شرکت تعاونی کنسل شود چه اقدامی باید انجام دهیم؟

دریافت اپلیکیشن مستربلیط

اپلیکیشن مستربلیط برنامه ریزی سفر را آسان می کند

ما شما را به‌راحتی به مقصدتان می‌رسانیم.مسیرهای شما را برایتان رهگیری می کنیم تا با بهترین قیمت در بهترین زمان برنامه سفرتان را بچینید.

مزایای اپلکیشن مستر بلیط

  • تقویم ارزان‌ترین بلیط
  • ارزیابی قیمت
  • پیش‌بینی قیمت
  • مقایسه قیمت وسیله
  • رهگیری ارزان شدن قیمت
  • مسیرهای جایگزین
  • جزییات سفر و تصویر وسیله‌های نقلیه
  • مشاهده صورت‌حساب قبل از پرداخت
با اپلیکشن راحت و سریع خرید کنید.